Výrobné haly

Ponúkame Vám dizajn a funkčnosť v jednom!

Rýchle riešenie pre firmy rôznych veľkostí

Výrobné haly s oceľovou konštrukciou môžu byť na požiadanie navrhnuté a postavené v akejkoľvek veľkosti. Môžu byť postavené až do šírky 40 metrov bez centrálneho nosného stĺpa a pri väčších šírkach s centrálnym nosným stĺpom. Ak výroba kapacitne prerastie novú výrobnú halu, budova sa môže ďalej rozširovať bez väčších prestojov.

Hodnotovo stabilná výrobná hala namiesto nájmu

Ak v rámci vášho podnikania platíte za výrobné priestory nájomné, doslova vyhadzujete peniaze von oknom. Po ukončení doby prenájmu vám nič nezostane. Na druhej strane si môžete v hodnote niekoľkomesačného prenájmu postaviť vlastnú výrobnú halu, ktorá si svoju hodnotu zachová aj v nasledujúcich rokoch. Týmto spôsobom sa v dlhodobom horizonte nielen znížia vaše výdavky, ale ušetrené peniaze budete mať tiež možnosť použiť na rozšírenie svojho podnikania.

 

Výhody montovaných výrobných hál

Často kladené otázky

Návrh a výstavba haly sa líši v dĺžke trvania a do značnej miery závisí od veľkosti a typu budovy, použitých prvkov a poveternostných podmienok. Pri menších halách ide o týždne a pri stredne veľkých halách uplynie od návrhu až po uvedenie do prevádzky aj niekoľko mesiacov.

Konečná cena naprojektovania výrobnej haly, výroby jej častí a realizácie stavby závisí od jej rozmerov, použitých materiálov a ďalších faktorov. Jedna vec je istá: postavená budova je hodnotným a nákladovo efektívnym riešením. Kontaktujte nás pre vytvorenie individuálnej cenovej ponuky.

Prefabrikované oceľové prvky sa dajú ľahko namontovať, demontovať a opätovne použiť. Počas možného rozšírenia tak už raz použité prvky nevyjdu navnivoč. Vďaka ich jednoduchej montáži prebieha rozšírenie rovnako rýchlym tempom ako samotná výstavba, čím sa skracuje čas odstávky. Okrem toho oceľ poskytuje pevnú, stabilnú štruktúru a je odolná voči vplyvom prostredia, ako je slnečné svetlo, vietor, dážď a zemetrasenia.

Pozrite si svoju budúcu skladovú halu naživo

Navštívte nás a nechajte sa inšpirovať našimi doterajšími stavbami. Každé riešenie môžete vidieť naživo, od najmenšej skrutky cez oceľovú konštrukciu až po celé budovy. Pred návštevou nás kontaktujte.
Logo firmy SteelQ.

 

steQmar s.r.o.

Michalská bašta 1115/10

940 02 Nové Zámky

IČO: 36654680

DIČ: 2022220959

IČ DPH: SK2022220959