Predajne a showroomy

Hľadáte priestor na prezentáciu vášho podnikania a produktov v tom najlepšom svetle? Pre našich partnerov a zákazníkov vytvoríme prostredie, v ktorom sa budú cítiť skutočne pohodlne a ako doma.

Hala šitá na mieru imidžu vašej firmy

Každá spoločnosť má svoj vlastný imidž, ktorý v sebe nesie pre návštevníka nejaký odkaz. Haly navrhujeme v súlade s imidžom spoločnosti. Či už ide o priemyselné prvky efektom dreva, alebo moderný, čistý a minimalistický dizajn, prvky kombinujeme tak, aby odrážali imidž vašej firmy. Spoľahlivé riešenie, ktorá vás odlíši od množstva šedých budov, a vaša firma sa stane rozpoznateľnou.

Výhody montovaných showroomov

Často kladené otázky

Showroomy môžu byť vybudované až do šírky 40 metrov bez centrálneho nosného stĺpa a pri väčších šírkach s centrálnym nosným stĺpom. Pokiaľ ide o obmedzenia veľkosti, tie vám vieme upresniť, až keď nás oboznámite s vašimi potrebami. V prípade oceľových hál je možné flexibilne naplánovať veľkosť a kapacitu budovy, ak je dostatok nosných konštrukcií.

Áno. Pre všetky budovy, kde sa nachádzajú ľudia, odporúčame izolované oceľové prvky. Tie sa realizujú pomocou takzvaných sendvičových panelov, ktoré v interiéri udržiavajú teplotu.

Haly vieme prispôsobiť imidžu firmy v maximálnej miere. Máte možnosť výberu tvaru budovy a jej prvkov, jej farby,  umiestnenia loga a značky. Pri navrhovaní toto všetko zohľadňujeme a na základe toho pripravujeme plány.

Návrh a výstavba haly sa líši v dĺžke trvania a do značnej miery závisí od veľkosti a typu budovy, použitých prvkov a poveternostných podmienok. Pri menších halách ide o týždne a pri stredne veľkých halách uplynie od návrhu až po uvedenie do prevádzky aj niekoľko mesiacov.

Veríme, že namiesto napísaných slov za nás viac hovoria naše výsledky. Navštívte nás a poďme sa spoločne presvedčiť, aké riešenie vieme nájsť pre vašu halu. Kontaktujte nás a dohodnite si s nami osobné stretnutie a prezentáciu.

Vyskúšajte si naživo svoje ďalšie pracovisko

Veríme, že namiesto napísaných slov za nás viac hovoria naše výsledky. Navštívte nás a poďme sa spoločne presvedčiť, aké riešenie vieme nájsť pre vašu halu. Kontaktujte nás a dohodnite si s nami osobné stretnutie a prezentáciu.
Logo firmy SteelQ.

 

steQmar s.r.o.

Michalská bašta 1115/10

940 02 Nové Zámky

IČO: 36654680

DIČ: 2022220959

IČ DPH: SK2022220959