Skladové haly

Úspešný obchodný rok a neočakávaný rast nemôžu zastaviť spoločnosť pred ďalším rozvojom.
Nový skladový priestor zabezpečí plynulú obsluhu nových zákazníkov.

Prečo si spoločnosti vyberajú sklad s oceľovou konštrukciou?

V rozvíjajúcej sa spoločnosti je prioritou, aby sa vývoj mohol realizovať podľa harmonogramu. Neočakávané rozšírenia v dôsledku náhleho rastu musia byť dokončené čo najskôr, pretože každý jeden deň môže znamenať stratu príjmu. Výstavba skladov s oceľovou konštrukciou je rýchla a nákladovo efektívna, pričom nevyžaduje ani nákladnú údržbu. Takýto sklad môže byť navrhnutý bez kompromisov a podľa potreby rozšírený v budúcnosti.


Okrem toho, prenájom skladových priestorov predstavuje z dlhodobého hľadiska plytvanie peniazmi a v konečnom dôsledku spoločnosť sklad nikdy nebude vlastniť. Pritom mať vlastný sklad je zároveň trvácne a nákladovo efektívne riešenie, ktoré sa vypláca predvídateľným spôsobom.

Výhody skladových priestorov s oceľovou konštrukciou

Často kladené otázky

Sklady s oceľovou konštrukciou môžu byť postavené až do šírky 60 metrov bez centrálneho nosného stĺpa a pri väčších šírkach s centrálnym nosným stĺpom. Pokiaľ ide o obmedzenia veľkosti, tie vám vieme upresniť, až keď nás oboznámite s vašimi potrebami. V prípade oceľových hál je možné veľkosť a kapacitu budovy naplánovať flexibilne, ak je k dispozícií dostatok nosných konštrukcií. Naša ponuka sa teda pohybuje od malých skladov až po veľké priemyselné haly.

Áno, pred návštevou nás prosím kontaktujte. Skladové haly sú postavené podľa potrieb zákazníka a firmy, ako aj účelu stavby, takže medzi dokončenými budovami môže byť veľký rozdiel. Keď sa s nami skontaktujete, pomôžeme vám vybrať budovu, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim predstavám.

V závislosti od ich veľkosti a konštrukcie sú k dispozícií na požiadanie aj zaizolované sklady. Vďaka izolácií predstavujú vynikajúci pracovný priestor vo všetkých ročných obdobiach a sú vhodné aj pre výrobky podliehajúce skaze.

Prefabrikované oceľové prvky sa dajú ľahko namontovať, demontovať a opätovne použiť. Počas možného rozšírenia tak už raz použité prvky nevyjdu navnivoč. Vďaka ich jednoduchej montáži prebieha rozšírenie rovnako rýchlym tempom ako samotná výstavba, čím sa skracuje čas odstávky. Okrem toho oceľ poskytuje pevnú, stabilnú štruktúru a je odolná voči vplyvom prostredia, ako je slnečné svetlo, vietor, dážď a zemetrasenia.

Plánovanie prebieha vždy podľa špecifík danej oblasti, cieľov a potrieb zákazníka. Kľúčom k zabezpečeniu toho, aby budova splnila očakávané ciele, či už ide o garáž, sklad alebo polyfunkčnú budovu, je individuálny návrh.

Plánovanie prebieha vždy podľa špecifík danej oblasti, cieľov a potrieb zákazníka. Kľúčom k zabezpečeniu toho, aby budova splnila očakávané ciele, či už ide o garáž, sklad alebo polyfunkčnú budovu, je individuálny návrh.

Pozrite si svoju budúcu skladovú halu naživo

Navštívte nás a nechajte sa inšpirovať našimi doterajšími stavbami. Každé riešenie môžete vidieť naživo, od najmenšej skrutky cez oceľovú konštrukciu až po celé budovy. Pred návštevou nás kontaktujte.
Logo firmy SteelQ.

 

steQmar s.r.o.

Michalská bašta 1115/10

940 02 Nové Zámky

IČO: 36654680

DIČ: 2022220959

IČ DPH: SK2022220959